10 найважливіших звичок selfmade-мільйонерів

Дослідник Томас Корлі (США) назвав десять звичок selfmade-мільйонерів — людей, що самі заробили свої статки.

Корлі присвятив вивченню звичок, мислення й поглядів багатих людей п’ять років, розповідає видання Independent. За цей час він поспілкувався з більше ніж 177 успішними людьми і навіть запропонував термін «звички багатіїв», без яких, на думку Корлі, досягти успіху і великого заробітку просто неможливо. Пропонуємо увазі читачів “Світовиду” 10 звичок мільйонерів.

1. Читання

Більше 88% багатих людей щодня виділяють мінімум півгодини час для читання книг. Варто відзначити, що літературу вони обирають не розважальну, а освітню: біографії, історичні нариси, мотиваційні книги.

2. Спорт

Практично кожна успішна людина щодня знаходить час на спорт. Це може бути біг, фітнес, банальна зарядка, але фізичні навантаження – невід’ємна частина їх життів. Це корисно не тільки для тіла, але і для розуму, оскільки підвищує енергію і дарує натхнення.

3. Спілкування з успішними особистостями

Селф-мейд мільйонери спілкуються з такими ж успішними людьми, які мають позитивні погляди на життя, виділяються цілеспрямованістю і ентузіазмом. Крім того, вони уникають людей з негативним мисленням, оскільки вони не здатні досягти успіхів.

© smithjklc0/Pixabay

4. Переслідування власних цілей

Багаті і успішні завжди самостійно ставлять перед собою цілі, не орієнтуючись на думку інших. Це дає можливість перетворити роботу в задоволення, адже це і є секретом успіху.

5. Ранній підйом

Часто успішні люди прокидаються на 2-3 години раніше робочого дня. Це допомагає справлятися з непередбаченими ситуаціями і дарує відчуття контролю над життям. Крім того, таким чином вдається реалізовувати всі заплановані справи.

6. Кілька джерел доходів

Заможні люди завжди мають кілька джерел доходів, оскільки це забезпечує постійний прибуток. Крім власного бізнесу, вони часто здають нерухомість або беруть участь у чужому бізнесі.

© congerdesign/Pixabay

7. Наставник

Старший товариш, який може допомогти, підказати і вберегти від великих помилок – є у кожної успішної людини.

8. Позитивне мислення

Успіх приходить тільки до позитивно налаштованих людей. Вони завжди вірять у краще і не дуже засмучуються через невдачі. Позитивні люди завжди бачать можливості і користуються ними по максимуму.

9. Вихованість

Успішних людей завжди виділять манери і етикет. Вони знають як себе треба поводити, як правильно складати листи, як знайомиться з людьми, як одягатися і багато іншого.

10. Допомагають іншим

Селф-мейд мільйонери завжди допомагають однодумцям досягти успіху. Це пов’язано з тим, що допомагаючи іншим, вони самі рухаються до добробуту. Крім того, вони часто створюють команду, разом з якою працюють над досягненням спільної мети.

© Unsplash

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА “СВІТОВИД” У СОЦМЕРЕЖІ FACEBOOK

 


Залиште коментар