Дозвольте своїм дітям грати з їжею, — вчені

Дослідники з Університету Де Монфор (Велика Британія) зясували, що діти, яким дозволяють грати з овочами та фруктами, частіше їх після цього зїдають. До такого висновку вчені прийшли у ході досліджень за участі 62 дітей у віці від трьох до чотирьох років. За кілька тижнів до початку експерименту батьків попросили записувати, скільки овочів та фруктів їли їх діти.

Під час експерименту першій групі дітей дали миски з броколі, морквою, шпинатом, бананами, редискою, стручковою квасолею, апельсинами, лимонами, огірками, помідорами та ягодами. Дітям запропнували відтворити картинки з книги “Дуже голодна гусінь”. Учасникам дозволити зробити з овочами та фруктами усе, що було їм потрібно для втілення задуму.

Друга група дітлахів грала у схожу гру, але продуктами займалися в основному дослідники. А третя група грала з помпонами, паєтками, блискітками, формами для мила та пірям. Одразу після гри дітей спитали, які овочі та фрукти вони хочуть спробувати. Спеціалісти відмітили: діти з першої групи пробували набагато більше овочів та фруктів порівняно з учасниками з інших груп. Ймовірно, річ у тім, що ці діти встигли познайомитися з продуктами під час гри.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА “СВІТОВИД” У СОЦМЕРЕЖІ FACEBOOK


Залиште коментар