“Ранкова роса” і “примхливий домовичок”: китайські вчені розповіли, як робити компліменти

Дослідники з Китайської Народної Республіки стверджують, що науковим шляхом з’ясували, що варто говорити чоловікові, щоб отримати шанс доглядати за вподобаної жінкою.

Згідно з дослідженням учених з Університету електронної науки і технологій, у Китаї жінки віддають перевагу чоловікам, які у своїх компліментах використовують метафоричну мову. Про це пише британське видання Independent.

Вони стверджують, що такі компліменти, як “Ваші очі – ранкова роса” або “Ваша посмішка як примхливий домовичок”, сприймаються краще, ніж буквальні вирази типу “Ваші губи такі сексуальні”.

Ті ж висновки, додали дослідники, стосуються й розмов про володіння або майно жінки. Краще сказати “Ваш сад – це море квітів”, ніж “Ваші двері такі міцні”, кажуть вони.

“Результати підтверджують наші гіпотези про те, що на стадії залицяння, коли компліменти служать сексуальним проявом якостей партнера, жінки віддають перевагу метафорам, особливо оригінальним, у словесній структурі”, – пишуть дослідники.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА “СВІТОВИД” У СОЦМЕРЕЖІ FACEBOOK

Вони припускають, що використання метафор передбачає, що людина є творчою та розумною, а не просто вибагливою і дивною.

У дослідженні китайських вчених також підтвердилася їх гіпотеза про те, що жінки воліють отримувати компліменти про свою зовнішність, а не про майно.


Залиште коментар