Вегетаріанські суші з кіноа та овочами

Одна з найприємніших речей у суші — це сам процес їх приготування. Запросіть свої друзів та приготуйте оригінальні вегетаріанські роли разом!

Переконайтеся, що кіноа вже зварена та охолоджена, всі овочі нарізані, килимки для ролів на столі та починайте готувати!

ПРИГОТУВАННЯ

Добре промити кіноа та приготувати, користуючись вказівками на упаковці. У маленькій каструлі змішайте рисовий оцет, цукор та сіль та нагрівайте поки цукор не розчиниться. Варити потрібно на повільному вогні, уникаючи кипіння.

Після приготування додайте до кіноа оцет і залиште охолонути.

Підготуйте овочі: наріжте моркву, солодкий перець та баклажан дуже тоненькими паличками та такими ж довгими, як і лист норі. Ви можете очистити шкурку з баклажану перед нарізкою, якщо бажаєте.

Наріжте цукіні та огірок нарізкою жульєн — це надасть ролам правильної текстури. Наріжте авокадо паличками. Цибуля може бути нарізана завдовжки за лист норі. Обсмажте баклажани у часнику та пасті чилі.

Приготуйте васабі майонез: перемішайте майонез с 4-ма чайними ложками васабі.

Покладіть всі овочі в миску вже підготовленими для ваших гостей.

Кіноа може бути використана у тій же кількості, як і рис. Спробуйте васабі-майонез замість звичайного васабі.

5 комбінацій ролів на вибір:

  • Хосомакі: авокадо та огірок
  • Футомакі (5 овочів): морква, огірок, зелена цибуля, авокадо та перець (солодкий)
  • Хосомакі зелений: цукіні та зелена цибуля
  • Хосомакі баклажан: пряний баклажан, обсмажений у часнику з чилі-пастою.
  • Темакі (конуси): огірок, цукіні, морква, авокадо, перець, пряний баклажан.

Помістіть норі блискучою стороною вниз. Нанесіть тонкий шар кіноа на норі, але попередньо відступіть від краю норі на 2 см. На кіноа нанесіть тонкий шар васабі-майонезу, а поверх овочів — вже за вашим смаком. Зверніть рол за допомогою килимка.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА “СВІТОВИД” У СОЦМЕРЕЖІ FACEBOOK

Темакі (конуси) готуються трохи по-іншому: візьміть половинку листа норі і покрийте ліву частину кіноа. Зробіть конус, підтягнувши правий нижній край до лівого верхнього, наповніть овочами, складіть у вигляді конуса та намастить майонезом поверх кіноа.

Наріжте суші-роли гострим ножем, змоченим у воді та подавайте з соєвим соусом і васабі.

www.lovemysalad.com


Залиште коментар