Від похмілля старішають, але горілка і текіла краще, ніж коктейлі, — австралійській спеціаліст

Похмілля може бути найбільш очевидним наслідком занадто великої кількості випитого алкоголю, проте веселі вечірки також позначаються на вашій шкірі.

В інтерв’ю британському виданню Daily Mail австралійський спеціаліст по догляду за шкірою Марі Енна-Косьолон пояснила, що відбувається з вашою шкірою після ночі вживання алкоголю, і, що більш важливо, як нейтралізувати заподіяну шкоду.

“Кажуть: “Якщо ви хочете швидко постаріти, все, що вам потрібно зробити, це пити”, – розповідає ветеран індустрії краси і пояснює, що зневоднення – це перша ознака хвороби шкіри і, отже, його не можна сприймати легковажно.

Коли організм зневоднюється, пояснює Енна-Косьолон, він утримує рідину, що призводить до набряклості на наступний день після вживання занадто великої кількості алкоголю.

При цьому не весь алкоголь має однаковий вплив на шкіру.

“Слід мати на увазі, що різний алкоголь чинить різний вплив на шкіру, так що дотримуйтеся правила: чим чистіший напій, тим краще”, – говорить експерт. “Горілка, джин і текіла будуть мати менший вплив і швидко будуть виведені з вашого організму. Також додайте після кожного напою склянку звичайної води”.

Якщо ви не готові проміняти вино на воду, то можете звести до мінімуму негативні наслідки алкоголю: почервоніння, зневоднення і набряклість.

“Почніть з хорошого, глибокого очищення, а потім нанесіть фруктову очищуючу маску – це дозволить концентрованим продуктам проникати глибше”, – каже Енна-Косьолон. “Зверніть увагу на сироватку з високим вмістом гіалуронової кислоти, а потім завершіть догляд зволожуючим кремом”.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА “СВІТОВИД” У СОЦМЕРЕЖІ FACEBOOK

Якщо ж вам потрібен більш швидкий спосіб прибрати набряки під очима, спробуйте простий лайфхак – нанесіть охолоджені пакетики чаю на повіки. Пийте охолоджені електролітні напої (спортивний напій, який забезпечує організм водою і вуглеводами) або природну кокосову воду і відпочивайте.


Залиште коментар