“Я пив горілку так, що міг перевершити будь-якого росіянина”, — Бред Пітт розповів про стосунки з алкоголем

Відомий голівудський актор Бред Пітт дав перше інтерв’ю після розлучення з Анджеліною Джолі.

53-річний Пітт став головним героєм нового номера журналу GQ Style, в інтерв’ю якому розповів про життя після розставання з дружиною, відмову від алкоголю і марихуани. Зокрема, актор зізнався, що після розлучення «зав’язав» із спиртними напоями, замінивши їх журавлинним соком і газованою водою.

«У нас є винні запаси. Я дуже, дуже люблю вино, але я видихнувся. Мені потрібно було відійти від цього на деякий час. Щиро кажучи, щодо пиття горілки крадькома я міг перевершити будь-якого росіянина. Я був справжнім професіоналом у цьому, я міг пити по-чорному, професійно», – заявив актор.

За його особистим визнанням, відмовитися від алкоголю його змусило бажання почати життя спочатку:

«Я занадто багато пиячив. Це стало великою проблемою. І я дуже щасливий, що минуло вже півроку відтоді, як я усвідомив, що це стало проблемою. Я більше не хочу так жити», – додав Пітт.

Він також прокоментував судовий процес над опікою їхніх спільних з Джолі дітей, зізнавшись, що ситуація застала його зненацька.

«Ця ситуація поклала мене на лопатки і зв’язала мені руки. Але через деякий час нам все ж вдалося працювати разом над цією проблемою. Ми обидва робимо все можливе. Одного разу один адвокат сказав мені: «У суді ніхто не перемагає, у суді вирішується лише, кому стане гірше». І, здається, це правда. Цілий рік ти намагаєшся довести свою точку зору, пояснюючи і знаходячи доводи, чому ти правий, а твій опонент – ні. Але насправді все це лише частина отруйної ненависті. Я від цього відмовився. І, на щастя, моя колишня дружина теж. Адже це дуже боляче, насамперед, для дітей, які несподівано стикаються з ситуацією, коли сім’я в один момент руйнується. Ми намагаємося завершити суд так, щоб ми всі стали більш сильними і добрими людьми», – говорить він.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА “СВІТОВИД” У СОЦМЕРЕЖІ FACEBOOK

Як відомо, Джолі подала документи на розлучення у вересні 2016 року, пояснивши своє рішення в суді «непримиренними протиріччями». Пітт і Джолі виховують трьох прийомних дітей: 15-річного Меддокса, 13-річного Пакса і 12-річну Захару. У них також є троє біологічних дітей: 10-річна дочка Шайло і восьмирічні близнюки Нокс і Вів’єн.

Крім відвертого інтерв’ю, в новому номері GQ Style з’явився фотосет з Піттом, автором якого виступив знаменитий нью-йоркський фотограф Райан Макгінлі.


Залиште коментар